€ EUR

Bel ons: 0800 394 9060

Gratis levering & retour

Kipling Friends aangesloten winkels

 

Hieronder vind je alle winkels waar je je Kipling Friends smile punten kunt sparen en inwisselen. Veel shopplezier!

Belgium

Antwerp - Century Center
De Keyserlei 58
Antwerpen 2018
Kipling_AntwerpCentury@vfc.com
0032 (0)3 231 97 84
Brussels - Grasmarkt
Grasmarkt 26
Brussels 1000
Kipling_Brussels@vfc.com
0032 (0)2 513 16 66
Gent
Voldersstraat 58
Gent 9000
Kipling_Gent@vfc.com
0032 (0)9 225 97 05
Charleroi
Shopping Ville2
Grand'Rue 143
Charleroi 6000
0032 (0)2 520 05 56
Westland shopping
Boulevard Sylvain Dupuislaan 433 1070 Anderlecht
0032 (0)2 520 05 56
Brugge
Geldmuntstraat 41 (front entrance)
Sint-Amandsstraat 42 (back entrance)
Brugge 8000
Kipling_Brugge@vfc.com
0032 (0)5 034 77 40
Maasmechelen Outlet 
Zetellaan 100 - UNIT 42
Maasmechelen 3630
KiplingFOC_Maasmechelen@vfc.com
0032 (0)8 984 45 88
 

France

Paris - La Défense
15, Le Parvis de la Défense
Puteaux 92800
Kipling_ParisLaDefense@vfc.com
0033 (0)1 4776 1171
Paris - Sèvres
4, Rue de Sèvres
Paris 75006
Kipling_ParisSevres@vfc.com
0033 (0)14 544 77 67
Roubaix Outlet 
54, Mail de Lannoy
Roubaix 59100
KiplingFOC_Roubaix@vfc.com
0033 (0)32 073 05 36
 

Italy

Torino
Centro commerciale 8 Gallery
Via Nizza 262
10127 Torino
0039 (0)116 645 495
Palermo
Via Principe Di Belmonte 116/118
90139 Palermo
0039 (0)091 328 403
Milan
Corso Buenos Aires 14
20124 Milano
Kipling_Milan@vfc.com
0039 (0)229 526 912

Rome
Via del Corso 30
00187 Roma
Kipling_Rome@vfc.com
0039 (0)632 111 899
Serravalle Outlet 
Via della Moda, 1
Serravalle Scrivia 15069
KiplingFOC_Serravalle@vfc.com
0039 (0)14 334 04 91
Ancona
CC. CARGO PIER
Via Sbrozzola 28
60027 Osimo
 

Spain

Sabadell
Carrer del Mestre Rius, 15
08202 Sabadell
0034 (0)93 727 13 03
Barcelona
El Triangle Centro
Calle Pelayo 13-39 Local N
08010 Barcelona
0034 (0)93 013 02 71
La Roca Outlet 
Santa Agnès de Malanyanes
La Roca Del Vallès 8430
KiplingFOC_LaRoca@vfc.com
0034 (0)93 842 31 65
Madrid
Calle de Fuencarral 20
Madrid 28004
Kipling_Madrid@vfc.com
0034 (0)91 522 90 59
 

The Netherlands

Amsterdam
Heiligeweg 39
Amsterdam 1012 XP
Kipling_Amsterdam@vfc.com
0031 (0)20 320 52 65
Roermond Outlet 
Stadsweide 2
Roermond 6041 TD
KiplingFOC_Roermond@vfc.com
0031 (0)47 533 88 41
 

United Kingdom

Bicester Outlet 
Pingle Drive 50
Bicester OX26 6WD
KiplingFOC_Bicester@vfc.com
0044 (0)18 6925 0721

Bluewater
Upper Rose Gallery, Bluewater
Greenhithe, Kent DA9 9ST
kipling_bluewater@vfc.com
0044 (0)13 2238 5844

Cheshire Oaks Outlet 
Kinsey Road
Ellesmere Port CH 659 JJ
KiplingFOC_CheshireOaks@vfc.com
0044 (0)15 1356 0665

Gunwharf Quays Outlet 
Portsmouth PO1 3TZ
KiplingFOC_Gunwharf@vfc.com
0044 (0)23 9229 3324
 
London - Brent Cross
Prince Charles Dr - London Borough of Barnet Hendon
London NW43FR
kipling_brentcross@vfc.com
0044 (0)20 8203 3745
London - Brompton Road
Brompton Road 29
London SW3 1ED
Kipling_LondonBrompton@vfc.com
0044 (0)20 7584 6424
 
London - Regent Street
205 Regent Street
London W1B 4HB
Kipling_LondonRegent@vfc.com
0044 (0)20 7287 1985
London - Westfield Stratford
2 Stratford Palace - Montifichet Road, Olympic Park
London E20 1EL
kipling_stratford@vfc.com
0044 (0)20 8519 2027
London - Westfield White City 
Ariel Way
London W12 7GD
Kipling_LondonWestfield@vfc.com
0044 (0)20 8743 0850
 
Birmingham
Bullring shopping center Unit SU170
Birmingham - B5 4BU
kipling_birmingham@vfc.com
0044 (0)12 1643 3438
McArthurGlen Designer Outlet  York Unit 18
St. Nicholas Avenue
Fulford York - YO19 4TA
kiplingfoc_york@vfc.com
0044 (0)19 0465 1472
 

Milton Keynes
90 Midsummer Boulevard
MK9 3BB Milton Keynes
kipling_bluewater@vfc.com
0044 (0)79 1869 1439

 

Ireland

Kildare Village
Unit 26A
Kildare Outlet Village
Nurney Road
County Kildare

kiplingfoc_kildare@vfc.com
+35 34 553 1520
 
 

Deutschland

Metzingen
Lindenpl. 1
72555 Metzingen
kiplingfoc_metzingen@vfc.com
+49 7123 9357037

 


Ontdek nog meer Kipling verkooppunten.

Ontdek nu
Terug naar boven