Bel ons: 0800 394 9060

Gratis levering & retour

Kipling Friends aangesloten winkels

 

Hieronder vind je alle winkels waar je je Kipling Friends smile punten kunt sparen en inwisselen. Veel shopplezier!

Belgium

Antwerp - Century Center
De Keyserlei 58
Antwerpen 2018
Kipling_AntwerpCentury@vfc.com
0032 (0)3 231 97 84
Brugge
Geldmuntstraat 41
Brugge 8000
Kipling_Brugge@vfc.com
0032 (0)5 034 77 40
Brussels - Grasmarkt
Grasmarkt 26
Brussels 1000
Kipling_Brussels@vfc.com
0032 (0)2 513 16 66
Gent
Voldersstraat 58
Gent 9000
Kipling_Gent@vfc.com
0032 (0)9 225 97 05
Maasmechelen Outlet 
Zetellaan 100 - UNIT 42
Maasmechelen 3630
KiplingFOC_Maasmechelen@vfc.com
(0032) (0)8 984 45 88
Messancy Outlet 
199, Route d'Arlon
Messancy 6780
kiplingFOC_Messancy@vfc.com
0032 (0)6 323 56 14

France

Paris - La Défense
15, Le Parvis de la Défense
Puteaux 92800
Kipling_ParisLaDefense@vfc.com
0033 (0)1 4776 1171
Paris - Sèvres
4, Rue de Sèvres
Paris 75006
Kipling_ParisSevres@vfc.com
0033 (0)14 544 77 67
Roubaix Outlet 
54, Mail de Lannoy
Roubaix 59100
KiplingFOC_Roubaix@vfc.com
0033 (0)32 073 05 36

Italy

Serravalle Outlet 
Via della Moda, 1
Serravalle Scrivia 15069
KiplingFOC_Serravalle@vfc.com
0039 (0)14 334 04 91

Spain

La Roca Outlet 
Santa Agnès de Malanyanes
La Roca Del Vallès 8430
KiplingFOC_LaRoca@vfc.com
0034 (0)93 842 31 65
Madrid
Calle de Fuencarral 20
Madrid 28004
Kipling_Madrid@vfc.com
0034 (0)91 522 90 59

The Netherlands

Amsterdam
Heiligeweg 39
Amsterdam 1012 XP
Kipling_Amsterdam@vfc.com
0031 (0)20 320 52 65
Roermond Outlet 
Stadsweide 2
Roermond 6041 TD
KiplingFOC_Roermond@vfc.com
0031 (0)47 533 88 41

United Kingdom

Bicester Outlet 
Pingle Drive 50
Bicester OX26 6WD
KiplingFOC_Bicester@vfc.com
0044 (0)18 6925 0721

Bluewater
Upper Rose Gallery, Bluewater
Greenhithe, Kent DA9 9ST
kipling_bluewater@vfc.com
0044 (0)13 2238 5844

Cheshire Oaks Outlet 
Kinsey Road
Ellesmere Port CH 659 JJ
KiplingFOC_CheshireOaks@vfc.com
0044 (0)15 1356 0665

Gunwharf Quays Outlet 
Portsmouth PO1 3TZ
KiplingFOC_Gunwharf@vfc.com
0044 (0)23 9229 3324

London - Brent Cross
Prince Charles Dr - London Borough of Barnet Hendon
London NW43FR
kipling_brentcross@vfc.com
0044 (0)20 8203 3745
London - Brompton Road
Brompton Road 29
London SW3 1ED
Kipling_LondonBrompton@vfc.com
0044 (0)20 7584 6424

London - Regent Street
205 Regent Street
London W1B 4HB
Kipling_LondonRegent@vfc.com
0044 (0)20 7287 1985
London - Westfield Stratford
2 Stratford Palace - Montifichet Road, Olympic Park
London E20 1EL
kipling_stratford@vfc.com
0044 (0)20 8519 2027
London - Westfield White City 
Ariel Way
London W12 7GD
Kipling_LondonWestfield@vfc.com
0044 (0)20 8743 0850

McArthurGlen Designer Outlet  York Unit 18
St. Nicholas Avenue
Fulford York - YO19 4TA
kiplingfoc_york@vfc.com
0044 (0)19 0465 1472

Manchester
8 Market St
Manchester - M1 1PT
kipling_manchester@vfc.com
0044 (0)16 1834 8778
Birmingham
Bullring shopping center Unit SU170
Birmingham - B5 4BU
kipling_birmingham@vfc.com
0044 (0)12 1643 3438